رفتارهای حیوانات و مکانیسمهای بیولوژیکی اساسی آنها از بزرگترین منبع الهام بخش برای مطالعات روباتیک است. در طول یک دهه گذشته ، تیم های بی شماری از تحقیقات در دانشگاه ها و شرکت های مختلف جهان در تلاشند تا روبات هایی تولید کنند که رفتار یا ساختار گونه های خاص حیوانات را بازآفرینی کند.

یکی از آخرین تلاش ها توسط دو محقق در دانشگاه ساراگوزا انجام شد ، مانوئل برنال لسینا و خاویر سیوره ، که اخیراً یک ربات چهارگانه به نام LoCoQuad ساختند که با الهام از arachnoids ساخته شده است. این ربات که در مقاله ای که از قبل روی arXiv چاپ شده است ، ارائه شده است ، می تواند در تحقیقات و آموزش روباتیک تعدادی برنامه کاربردی داشته باشد.

Bernal-Lecina به TechXplore گفت: "این سفر تحقیقاتی با یک پروژه تابستانی آغاز شد که پایان نامه لیسانس من شد." "ایده اولیه ساخت یک پلتفرم رباتیک فوق العاده کم هزینه است که قادر به انجام حرکات اصلی موقت مانند چرخش ، پیاده روی و گرفتن نکات خاص باشد. من ساخت نمونه های اولیه اولیه را آزمایش کردم و مزایای هر تکرار را امتحان کردم. تایپولوژی درست و بهترین سازش قیمت با کیفیت برای محرک ها ، واحدهای کنترل و باتری ها. "

بعد از اینکه تحقیقات گسترده ای در مورد روبات های کم هزینه انجام داده و تعدادی از مؤلفه ها را با استفاده از چاپ 3 بعدی تولید کرده است ، Bernal-Lecina با خاویر سیورا ، مربی خود در دانشگاه ، در زمینه ساخت ربات جدید همکاری خود را آغاز کرد. هدف آنها ایجاد یک بستر روباتیک کم هزینه است که می تواند به عنوان معیار برای آموزش و ارزیابی الگوریتم های یادگیری تقویت (RL) استفاده شود.

Bernal-Lecina گفت: "مطالعه ما نیاز فعلی به سیستم عامل های روباتیک را که قادر به یادگیری با انجام آن هستند ، کاری پیچیده برای یک روبات ارزان قیمت ، بلکه چیزی را که ما به طور مداوم در شبکه های اجتماعی ، فناوری موبایل و سایر محیط های دیجیتال مشاهده می کنیم ، برطرف کرده است."

LoCoQuad ، پلت فرم رباتیک چهار پا با الهام از arachnoid و ایجاد شده توسط Bernal-Lecina و Civera ، هزینه های سخت افزاری قابل ملاحظه ای ناچیز دارد (بین 150 دلار و 165 دلار آمریکا) ، و بنابراین می تواند به راحتی در مقیاس بزرگ ساخته شود. گرچه ممکن است کارآمدترین ربات چهار جانبه توسعه یافته تا به امروز نباشد ، هزینه تولید پایین آن ، این واقعیت که منبع باز ، بسیار قابل تنظیم و کاربر پسند است ، آن را به یک بستر بسیار امیدوار کننده برای تحقیق و آموزش تبدیل می کند.

Bernal-Lecina گفت: "من همیشه دوست دارم در مورد LoCoQuad به عنوان یک سکوی روباتیک صحبت کنم که تقریباً همه چیز را دارد." "اما واقع گرایانه و کمی منطقی تر ، LoCoQuad جعبه ای است با چهار پا ، کاملاً منبع باز و هدف کلی ، با انعطاف پذیری در اجرای طیف گسترده ای از الگوریتم ها ، از رفتارهای مربوط به اهداف اصلی آموزش تا پیشرفت. از هنرهای برتر در بالاترین مقاطع تحصیلی. "

LoCoQuad: روباتی با الهام از arachnoid برای اهداف تحقیق و آموزش

چگونه پمپ وکیوم خلاء حلقه مایع به درستی

ربات دست شستن به بچه های مدرسه کمک می کند تا با عادات بد پا به پا شوند

، ,های ,یک ,ها ,روباتیک ,locoquad ,bernal lecina ,است ، ,شده است ,در دانشگاه ,می تواند

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کافی نت تابان امير جهادي نگارش انواع رزومه های انگلیسی تخصصی و حرفه ای sajjadifar1 طب سنتي ايراني آهنگ جدید گروه پژوهشی مدیران کامیاب مطالب اینترنتی istanbol تأویل